آخرین اخبار
کد مطلب: 231164
استاندار چهارمحال و بختياري
بيش از ۲۰ هزار نفر از جمعيت روستايي چهارمحال و بختياري زيرپوشش بيمه اجتماعي
تاریخ انتشار : 1397/04/02 15:35:10
نمایش : 91
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: هم اينکه ۲۷ هزار نفر از جمعيت روستايي و عشايري استان زير پوشش بيمه اجتماعي قرار دارند و اين تعداد به زودي به ۵۰ هزار نفر مي رسد.
به گزارش کوهرنگ خبر، اقبال عباسي، استاندار چهارمحال و بختياري در جمع مردم شهرستان کوهرنگ با تاکيد بر خدمات رساني بهتر و بيشتر به مردم اين مناطق، گفت: با وجود اينکه دولت خدمات بسياري به مردم روستايي و عشايري ارائه کرده اما ارتباط ضعيف مديران و آگاهي بخشي نامناسب سبب شده بسياري از اين خدمات مورد توجه مردم قرار نگيرد.

 

وي ادامه داد: بيمه عشايري و روستايي فرصت خوبي است تا مردمي که تحت هيچگونه پوشش بيمه اي نيستند از خدمات اين صندوق بهره مند شوند و در همين راستا دولت هزينه بيمه 20 هزار نفر از مردم استان را تقبل مي کند.

 

عباسي، تعداد جمعيت روستايي و عشايري استان را 107 هزار خانوار اعلام کرد و گفت: برآورد مي شود 50 هزار خانوار از اين جمعيت از هيچ بيمه اي برخوردار نباشند.

 

استاندار چهارمحال و بختياري همچنين بر رفع مشکلات و مطالبات مردم روستايي استان تاکيد کرد و گفت: براي برخي مناطق اين شهرستان که هنوز برق کشي نشده تابلوي خورشيدي نصب مي شود تا مشکل مردم برطرف شود.

 
 
عباسي ادامه داد: همچنين برخي روستاها نيز با مشکل تامين آب مواجه هستند که براي آبرساني به اين مناطق نيز از محل اعتبارات حوادث سهميه اي اختصاص داده مي شود.
 
انتهاي پيام/610ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی