آخرین اخبار
کد مطلب: 231158
معاون پرورشي آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ خبر داد:
برگزاري جشن تکليف متمرکز 150 دانش آموزان شهرستان کوهرنگ + تصاوير
تاریخ انتشار : 1396/12/20 08:07:32
نمایش : 848
معاون پرورشي آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ از برگزاري جشن تکليف متمرکز دانش آموزان شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار کوهرنگ خبر، معاون پرورشي آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ از برگزاري جشن تکليف متمرکز 150 دانش آموزان شهرستان خبر داد.

فيروز طاهري ضمن تشکر از همه مسئولين  کمک دهنده در جهت هرچه بهتر برگزاري اين چنين مراسماتي افزود: حجاب و عفاف، روزه، نماز از جمله عباداتي است که بايد مورد توجه باشد و دانش آموزان درجشن تکليف با نقش نماز، دعا و قرآن دريک فضاي معنوي آشنا شوند و ياد خدا را در دلها زنده نگه دارند و رشد دهند.

وي افزود: اعتقاد داريم که خانواده ها بايد در کنار فرزندان باشند و تلاش داريم تا با ايجاد فضايي مناسب براي دانش آموزان و با وارد کردن خانواده، هزينه هاي تحصيل دانش آموزان کاهش يابد.

همچنين  حجت السلام حسين پور امام جمعه شهرستان کوهرنگ با بيان اينکه دانش آموزان از امروز وارد مرحله جديدي از زندگي شده اند و بايد ايمان خود را قوي کنند، اظهار کرد: دانش آموزان بايد با تکليف، بلوغ عقل، فکر و ذهن و انديشه را افزايش داده و همه ما براي پرورش فرزندان ديني تلاش کنيم.

يادآور مي شود اين برنامه با حمايت هاي ويژه قرارگاه خاتم الانبياء برگزار شد و طي آن بسته هاي فرهنگي شامل چادر نماز، مهر و تسبيح و ... اهدا شد.

انتهاي پيام/610ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی